De clubleden vermeld zetten zich in voor taken in het bestuur en/of commissie. Voor vragen of opmerkingen kan je ze mailen of ze aanspreken in de club.

Bestuur
Voorzitter
Rob Oort (voorzitter@pingwins.nl)

Penningmeester
Fred Dijkstra (fred@pingwins.nl)

Secretaris
Younghwan Yi (younghwan@pingwins.nl)

Algemeen Lid
Yan Sau / Paulin Cheng (paulin@pingwins.nl)
Stefan Boeters (stefan@pingwins.nl)
Johan Govers (johan@pingwins.nl)

Wedstrijdsecretariaat
Younghwan Yi (younghwan@pingwins.nl)

Commissies
Kantine
Yan Sau Cheng

Kas
Hans van Lochem / Rolf Fuelscher

Clubbladredactie
Erik van Minnen / Rob Oort

Webredactie
Denny Leung, Stefan Boeters, Johan Govers

Toernooi
Denny Leung, Stefan Boeters