Trainingen Michel de Boer – Pingwins enthousiast

Een groep van talentvolle Pingwinners had het uitzonderlijke privilege om training te krijgen van de voormalige Nederlandse kampioen tafeltennis tussen 4 juni en 3 juli laatstleden. Verspreid over vijf sessies namen 18 bijzonder gemotiveerde Pingwinners deel aan de intensieve en deskundige trainingen van Michel de Boer. Hij kreeg hierbij assistentie van onze reguliere trainer, Ming Chu. Het enthousiasme van onze senioren was zo groot dat zelfs Michel hiervan onder de indruk was, vooral ook omdat de trainingsdiscipline op een seizoenseinde normaal wat minder is. De vraag vanuit TTV Pingwins naar een verdere sportieve samenwerking in de toekomst is dan ook evident.

De trainingen van Michel waren alvast een doorslaggevend argument voor 5 goede tafeltennissers (Felix Kramer, Rianne de Groot, Simon Heijne, Daisy Rolfes en Paul Wouters) om zich bij onze vereniging aan te sluiten. Dankzij Michel de Boer werd dus niet alleen het sportieve niveau van de Pingwins opgetild, maar kreeg ook de groei van onze vereniging een positieve impuls. Voor wie er nog aan durft te twijfelen: de Pingwins zijn klaar om het nieuwe seizoen, waarvan de voorbereiding op 2 augustus begint, met vertrouwen aan te vatten !! (JG)

Comments are closed.